0224 711 21 04

Kurbanlarımız Filistin’e

Bu yılda kurban bağışlarınızı Filistin’li kardeşlerimize ulaştırıyoruz.

Nüfusunun %85 inin yoksullukla mücadele ettiği Filistin’de ilk kıblemiz mübarek Kudüs şehri ve çevresinde yaşam şartlarının gittikçe zorlaşması sebebiyle mazlum Müslümanların yardımlarınıza olan ihtiyaçları da artmaktadır.

Peygamber efendimiz (S.A.V) in “Oraya gidin ve içerisinde namaz kılın. Eğer oraya gidemez ve içinde namaz kılamazsanız kandillerinde yakılmak üzere oraya zeytinyağı gönderin.”  Ebu Davut, K. Salat,14.  hadislerinden yola çıkarak yardımlarımızı sizlerden gelen Kurban vekaleti bağışlarınızı  Kudüs ve çevresinde ki müslümanlara ulaştırmak üzere bu yılda “Filistin’de Kardeşlik Bereketi” projesi kapsamında çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Kesilen Kurbanların hisseleri özenle paketlenerek yakın civarlardaki ihtiyaç sahiplerine hemen, uzak mesafelere ise soğuk hava deposuna sahip araçlarla ulaştırılıyor.

Kesimlere ait videoları bayram sonrası isteyen bağışçılarımıza ulaştırıyoruz.

Bir kurban bedeli: 560 TL

Haydi.!
Gelin hep birlikte kadim kudüs ve çevresinde hayatını zor şartlar altında devam ettirmeye çalışan, zulüm, eziyet ve ekonomik baskı altında kalmış kardeşlerimize yapacağımız kurban bağışlarıyla yalnız olmadıklarını gösterelim.
Bayram hepimize bayram olsun.

Bağışlarınız için ; 
0224 711 21 04
0549 571 15 20
Ya da web sitemiz üzerinden;
https://bagis.kanuni.org.tr   
adresinden bize ulaşabilirsiniz.

#kudüsbizibekler

Paylaş: