0224 711 21 04

KUDÜS YARDIM BEKLİYOR

Haremi Şerif ve Mescidi Nebevi’den sonra üçüncü mescidimiz ve ilk kıblemiz, Mescidi Aksa yine bir Siyonist tecavüzle, yine bir Siyonist terörle karşı karşıyadır. Mübarek Ramazan ayında Mescid-i Aksa’ya baskın düzenleyen İsrail polisi, resmen terör estirdi. Çok daha acı bir tablo ise Gazze’de yaşanıyor. İsrail’in Gazze’ye yaptığı füze saldırılarında 150’ye yakın kardeşimiz şehit oldu.

Dünya Siyonizmi tarafından atılan bu adım karşısında tüm İslam Alemi olarak yapmamız gereken; yaralarını sarmak için hızlı hareket etmek, desteğimizi her zamankinden daha kuvvetli göstermek ve daima yanlarında olduğumuzu hissetmelerini sağlamaktır. Gün bugündür, gün “namusumuza”, Mescidi Aksa’ya, Kudüs’e sahip çıkma günüdür! Kudüs’ün hamisi “Sultan Abdulhamid Han’ın torunları olarak, bu desteği en güçlü şekilde bizlerin yapması gereklidir.

Bu yıl Kudüs’te pandemi ile birlikte birde İsrail baskısı ve zulmü sebebiyle bir çok bölgede çatışmalar oluyor. Yaşanan bu çatışmalarda şehit olan, yaralanan, evi zarar gören, sağlık hizmetlerine ve tıbbı malzemelere ulaşma sıkıntısı çeken Kudüs’lü kardeşlerimize yardım çalışmalarımız devam ediyor.

Sizler de bağışta bulunarak yaptığımız yardım çalışmalarımıza katkıda bulunabilirsiniz.

https://bagis.kanuni.org.tr/

Paylaş: